خرید در آلانیا
05
ژوئن

اگر مایلید که ملک در آلانیا بخرید، شما باید اطلاعات مختصری که در باره خرید در آلانیا میباشد را بخوانید.

آلانیا را میتوان “بهشت خرید” نامید، زیرا شما میتوانید تقریبا هر مارکی‌ با قیمت مقرون به صرفه را در این شهر پیدا کنید.اگر میخواهید که از بوتیک های محلی خرید کنید، میتوانید در مرکز آلانیا و یا مرکز خرید Alanyum پیدا کنید.

معروف ترین مارک لباس ها در آلانیا:

 L.C Waikiki, Roman, Koton, Adil Isık, A35, Moda Life, Stefanel, Mudo, Little Big, Mavi Jeans, Rodi Jeans, Colin’s و Rodin Hills میباشند.

در کنار بوتیک های ذکر شده، شما میتوان در هر خیابانی بوتیک های توریستی پیدا کنید. شما میتوانید در بوتیک های توریستی چانه بزنید در حالی‌ که در بوتیک های مارک دار، قیمت ثابت و بدون چانه بفروش میرسد.س35, Moda Life, Stefanel, Mudo, , Little Big, Mavi Jeans, Rodi Jeans, Colin'arkaz kharid Alanyum peyda konid.vid, stel, mahmutla

موقعیت خرید کیف و کفش همانند لباس میباشد، و گزینه های بسیاری برای خرید کیف و کفش وجود دارد مانند بوتیک های مارک دار و بوتیک های توریستی . معروف ترین مغازه کیف و کفش FLO  نامیده شده که واقع در خیابان اسکله می‌باشد، و SCALA  یکی‌ دیگر از مغازهای معروف با کیف و کفش های با کیفیت در مرکز اسکله میباشد.

شما در بازار جمعه (Cuma Pazarı) میتوانید خرید ادویه جات، شیرینی‌ های ترکی‌، قهوه ترکی‌، پارچه، سوغاتی و غیره را انجام دهید. در این مغازها، میتوانید  چانه بزنید زیرا قیمت ها ثابت نمیباشند.

آلانیا به خاطر لباس های چرم و جواهرات هم معروف میباشد، زیرا میتوانید لباس چرم، طلا و الماس با بهترین قیمت در این شهر پیدا کنید.

Pasha  و King Jewellery معروف ترین جواهر فروشی های واقع در مرکز آلانیا میباشند. اگر مایلید که طلا با طرح محلی بخرید، Altinbas Jewllery   انتخاب درستی‌ برای خرید این نوع طلا ها میباشد. برای خرید لباس های چرم مانند ژاکت ، میتوانید در بوتیک های واقع در جاده آتاترک و جمعه بازار پیدا کنید. پس از خرید خانه در آلانیا، به شما توصیه می‌کنیم که این مغازه ها را بازدید کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

سهم


برچسب ها

درباره وبلاگ

در این وبلاگ، شما را نه تنها برای خرید ملک در ترکیه راهنمایی‌ خواهیم کرد، بلکه اطلاعات کامل را درباره منطقه سکونت شما، برای تجربه به یاد ماندنی و تعطیلات فوق‌العاده لذت بخش در ترکیه، به شما توضیح خواهیم داد.