امکانات شهر
14
ژوئن

در آلانیا، مکان های تفریحی بسیاری وجود دارد:

تور قایق : در اسکله آلانیا، قایق های بسیاری برای تور دریای دارد که از بین ساعت 9 یا 10 بامداد، برای 6 ساعت فعال میباشد ، همراه با سرویس غذای بوفه و نوشیدنی‌ های خنک. قایق از اسکله حرکت کرده، و به سمت قلعه آلانیا، غار عاشقان که در زیر قلعه قرار گرفته، ساحل کلئوپاترا، ساحل Ulas و ساحل Incekum میرود. هر قایقی دارای سرگرمی های متفاوت همراه با نهار بوفه میباشد. هزینه طور قایق با تفاوت 15 تا 35 یورو، بستگی به خدمات هر قایق میباشد.   بعضی‌ قایق ها شامل نهار (هزینه نوشیدنی‌ جداگانه) و دگر قایق ها شامل نهار و نوشیدنی میباشند.

جیپ سافاری : در تور جیپ سافاری که با مبلغ حدودا 25 یورو انجام میشود، سوار بر جیپ شده، و از هتل خود سفر را آغاز کرده، به سمت کوهستان توروس حرکت کرده، و از آب و هوای عالی‌ با مناظر شگفت انگیز لذت برده، و پس از صرف نهار، در ساعت حدودا  4 یا 5 عصر به شهر باز خواهید گشت. خدمات جیپ سافاری در آلانیا 6 ساعت در روز میباشد.

غواصی : در آلانیا، تعداد کمی‌ از شرکت های غواصی وجود دارد که خدمات غواصی مانند تعلیم غواصی را ارائه میدهند. اگر هیچ تجربه در غواصی ندارید، مدرسانی هستند که میتوانند به شما غواصی را یاد بدهند.  اگر در این زمینه حرفه ای هستید، شما میتوانید از زیبایی طبیعت دنیای زیر دریای آلانیا بسیار لذت ببرید. هزینه غواصی در آلانیا که شامل حمل و نقل شما از هتل، در حدود 45 یورو میباشد. خوشنام ترین شرکتهای غواصی Magic Dive  و Dolphin Dive میباشند، و هر دو شرکت، گواهی نامه غواصی بین‌المللی بنام "گواهی نامهOWD " ارائه میدهند.

کواد سافاری (موتور چهار چرخ): برای تفریحی هیجان انگیز، با موتورهای چهار چرخ 200cc ، میتوانید در طبیعت جاده های باریک کوه ها، با دوستان خود رانندگی‌ کنید و لذت ببرید. به شما توصیه میکنیم که اگر به گرد و خاک حساسیت دارید، این سفر را در نظر نگیرید. هزینه این موتور های چهار چرخ نفری حدودا 25 تا 30 یورو میباشد.

تفریحات و ورزشهای آبی‌:   در سواحل آلانیا، هر 500 متر میتوان بازی های آبی‌ مانند جت اسکی، اسکی روی آب، بانانا/شاتل، طناب چتر بازی و غیره پیدا کرد. شما میتوانید جت اسکی را ساعتی‌ کرایه کنید. هزینه جت اسکی هدودا 30 یورو در هر 10 دقیقه، و هزینه طناب چتر بازی نفری 30 یورو میباشد.

اسپا و حمام ترکی‌: اگر اضطرابی در زندگی‌ خود همراه با احساس خستگی‌ بسیاری دارید، بهترین گزینه برای خلاص شدن از استرس ذهنی‌ و بدنی، ماساژ در اسپا و حمام های ترکی‌ میباشد.

در حمامهای ترکی‌،  شما را ماساژ و شستشو داده، و سپس در اسپا، ماساژهائی با گزینهای مختلف مانند ماساژ با روغن، ماساژ شیاتسو، ماساژ بالی، ماساژ تایلندی، ماساژ با سنگ و غیره را دارند. هزینه کامل این خدمات برای هر نفر از 15 یورو به بالا میباشد.

پاراگلایدینگ: یکی‌ از پر هیجان ترین تفریحات برای کسی‌ که از ارتفاع لذت میبرند پاراگلایدینگ میباشد. آغاز پرواز در ارتفاع 800 متر، به مدت زمان 25 دقیقه در هوا پرواز کرده، و در ساحل کلئوپاترا فرود آمده. هزینه کل خدمات که شامل حمل و نقل از هتل، بیمه و تدریس پرواز، نفری 60 یورو میباشد.

تفریحات شبانه در آلانیا:

آلانیا شهر بسیار مناسبی برای شب زنده داری میباشد، زیرا امکانات شهر برای این سبک زندگی‌ فراهم است. برای کسانی‌ که بیرون رفتن را دوست دارند، مناسب ترین انتخاب ملک درآلانیا به نزدیکی اسکله آلانیا میباشد.

سهم


برچسب ها

درباره وبلاگ

در این وبلاگ، شما را نه تنها برای خرید ملک در ترکیه راهنمایی‌ خواهیم کرد، بلکه اطلاعات کامل را درباره منطقه سکونت شما، برای تجربه به یاد ماندنی و تعطیلات فوق‌العاده لذت بخش در ترکیه، به شما توضیح خواهیم داد.