ایسکان

در روند خریدن ملک در آلانیا یا هر قسمتی‌ از ترکیه، ملک شما یک سری کارهای اداری دارد که باید تکمیل شود. در خرید ملک، بعد از سند تاپو، “ایسکان” سند بسیار مهمی‌ میباشد. “ تاپو” از دولت دریافت شده و “ایسکان” از شهرداری دریافت میشود. “ایسکان” به معنای اجازه سکونت میباشد، و اثباتی برای شما تا بتوانید در ملک خود در ترکیه زندگی‌ کنید.

بدین وسیله، موضوع “ایسکان” را به شما توضیح خواهیم داد. 2 نوع “ایسکان” وجود دارد:

  1. “ایسکان” عمومی‌:

هر شرکت ساختمانی در ترکیه، پس از تمام شدن ساخت و ساز، درخواست سند “ایسکان” را از شهرداری میدهد. شهرداری در ابتدا، اداره آتش نشانی را برای برسی‌ و تاییدیه ساختمان فرستاده، برای اطمینان کامل در  روند ساخت و ساز ساختمان که مطابق با پروژه آتش نشانی‌ باشد.

پس از تایید اداره آتش نشانی ، شهرداری درخواست  برای بررسی ساخت و ساز از وزارت دفاع شهر  میکند. پس از تایید اداره امنیت شهر، اداره امنیت اجتماعی بررسی‌ کرده، و سپس در مرحله آخر، معماران و مهندسان مجاز بازرسی میکنند، و پس از تایید آنها، شهرداری “ایسکان” را آماده کرده و به شرکت ساختمانی تحویل میدهه.

  1. “ایسکان” خصوصی:

شما میتوانید پس از خرید ملک خود در هر نقطه ترکیه، به عنوان یک فرد، درخواست “ایسکان” از شهرداری بدهید. پرداخت هزینه “ایسکان” بر اساس نوع و متراژ ملک شما میباشاد.

شرکت  Nordic Trust Homes در روند دریافت سند “ایسکان”  با کمال میل به شما کمک خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا بخش “خدمات پس از فروش” را بخوانید.

سهم


برچسب ها

درباره وبلاگ

در این وبلاگ، شما را نه تنها برای خرید ملک در ترکیه راهنمایی‌ خواهیم کرد، بلکه اطلاعات کامل را درباره منطقه سکونت شما، برای تجربه به یاد ماندنی و تعطیلات فوق‌العاده لذت بخش در ترکیه، به شما توضیح خواهیم داد.