راهنمای خرید

راهنمای خرید

راهنمای خرید

تحقیق

در ابتدا، تحقیق بسیار مهم میباشد! برای شروع تحقیق، فهرستی از املاک مورد نظر خود تهیه، و در مناطق و مکان های مختلف اطلاعات کسب کرده، تا بتوانید مراحل خرید را با خیالی راحت طی‌ کنید.

 

 

مقایسه

ما به شما توصیه میکنیم که به دفاتر املاک مختلف سر بزنید و مقایسه کنید، و مطمئن بشوید که اطلاعاتی‌ که به شما ارائه میکنند درست میباشد. قبل از پیدا کردن ملک خود در ترکیه، در هر دفتر املاکی، مطمئن شوید که بتوانند خواسته های شما را درک کرده و در باره مکان های مختلف به شما اطلاع بدهند، و شما را در مورد خدمات “پس از فروش” اگاه نمایند.

 

 

گشت بازدید در ترکیه

پس از گرداوری اطلاعات لازم در باره املاک در ترکیه، اگر تصمیم گرفته اید که خرید خود را انجام دهید، اینک زمانی‌ است برای سفر به منطقه ی مورد نظر خود و بررسی‌ املاک موجود در ترکیه.

ما به شدت به شما توصیه میکنیم که “گشت بازدید” را انجام دهید تا بتوانید منطقه مورد نظر خود را بررسی‌ کنید، و امکانات شهر مانند مراکز خرید، حمل و نقل عمومی و فاصله مکان های دیدنی‌ را بدانید. “گشت بازدید”، پیش از خرید ملک، به شما کمک میکند تا بتوانید به راحتی‌ ملک خود را در ترکیه پیدا کنید در حالی‌ که تجربه مفیدی برای کشف سبک زندگی‌ مردم و مکان های دیدنی آن منطقه میباشد.

 

سعی کنید‌ از املاک زیادی بازدید نموده تا وقتتان بیهوده هدر نرود

در حالی که برای “گشت بازدید” خود برنامه ریزی میکنید، مقدار وقت لازم را در خاطر بسپارید، با هدفی مشخص، از وقتتان به طور موثر استفاده کنید.

 تا آنجا که میتوانید، ملک های که در محدوده بودجه خود میباشند را، در مناطق مختلف بازدید کنید تا بتوانید تفاوت قیمت این ملک ها را بدانید، و مناسب ترین ملک را انتخاب کنید. قبل از سفر خود برای جستجو ملک خود در ترکیه، “برنامه تور” و اطلاعات مورد نیاز خود را آماده کرده، تا بتوانید موقع ورود تان به ترکیه، با نماینده املاک در میان بگذارید.

شرایط خرید و طرز پرداخت

در شرکت  Nordic Trust Homes، ما همیشه بهترین قیمت و راحت ترین طرز پرداخت را برای مشتریانمان در نظر میگیریم.  ما همیشه طرف مشتری را گرفته ایم و مذاکره ی قیمت ها بر اساس درخواست و نیاز های مشتری میباشد. با اطلاعات گسترده که در باره ی املاک در ترکیه و قیمت ها داریم، میتوانیم آنچه که در توقعات مشتریانمان میباشد کمک کنیم. پیش از خرید ملک خود در ترکیه، نماینده ی املاک، شرایط و ضوابط خرید را به طور کامل برای شما توضیح خواهد داد. قبل از شروع روند خرید ملک، مطمئن میشویم  که مشتریانمان کاملا خوشحال و راضی‌ از انتخاب ملک خود میباشند.

 

 

اسناد مهم

پس از خرید ملک خود در ترکیه، شما یک سری اسناد مهم مانند تاپو (سند ملک) و ایسکان (مجوز سکونت) را دریافت خواهید کرد.

تاپو

تاپو (TAPU)  سند رسمی است‌ که برای اثبات مالکیت ملک مورد معامله  در ترکیه میباشد.

ایسکان

“ایسکان” عمومی‌:

هر شرکت ساختمانی در ترکیه، پس از اتمام ساخت و ساز، درخواست سند “ایسکان” را از شهرداری میدهد. شهرداری در ابتدا، اداره آتش نشانی را برای برسی‌ و تاییدیه ساختمان فرستاده، برای اطمینان کامل در  روند ساخت و ساز ساختمان که مطابق با پروژه آتش نشانی‌ باشد. پس از تایید اداره آتش نشانی ، شهرداری درخواست  برای بررسی ساخت و ساز از وزارت دفاع شهر  میکند. پس از تایید اداره امنیت شهر، اداره امنیت اجتماعی بررسی‌ کرده، و سپس در مرحله آخر، معماران و مهندسان مجاز بازرسی میکنند، و پس از تایید آنها، شهرداری “ایسکان” را آماده کرده و به شرکت ساختمانی تحویل میدهد.

هشدار: تا قبل از اینکه ایسکان ملک آماده نشده است، ملک را نخرید!

تماس با ما
جستجوی ملک
  

دفترچه مهمان

Almir and Sanela
During our week in Alanya it was our honor to meet Nordic Trust H..
بیشتر بخوانید

مکان های محبوب