گشت بازدید

تور بازدید

گشت بازدید

گشت بازدید

ما در شرکت Nordic Trust Homes، به شما توصیه میکنیم که به ترکیه بیاید تا ما بتوانیم بهترین املاک در ترکیه را به شما نشان بدهیم، و شما را  با منطقه و محله های اطراف این املاک آشنا کنیم. برای تجربه ی مثبت و بدون‌ دغدغه، هنگام ماندن شما برای بازدید املاک در ترکیه،  با ضمانت کامل و توجه مطلق مان به شما، املاک را به شما نشان خواهیم داد. "گشت بازدید" در ترکیه، برای بازدید املاک، کسب اطلاعات لازم و آشنائي با محله ها حد اعقل 4 روز زمان میبرد، و به نظر ما این وقت مناسب و به اندازه کافی‌ میباشد.

شرکت Nordic Trust Homes  خدمات حمل و نقل از فرودگاه (قاضی پاشا، آنتالیا)، همراه با آپارتمان مبله که شامل تمام امکانات و تسهیلات را برای مشتریان خود فراهم میکند.

مراحل “گشت بازدید” در ترکیه

  1. حمل و نقل

پرسنل حمل و نقل مان شما را از فرودگاه سوار کرده، و به آپارتمان مجهز که برای شما آماده کرده ایم برده، تا بتوانید قبل از “گشت بازدید” آپارتمان های در آلانیا استراحت کنید. اگر در آپارتمان با مشکلی‌ مواجه شده اید ، میتوانید با ما به این شماره 0090 507 643 0621  تماس بگیرید تا مشکل تان را بر طرف کنیم.

 

  1. معرفی‌ و بازدید منطقه

یک روز پس از رسیدن تان در ترکیه، نماینده شرکت مان به شما سر زده، برای معرفی‌ و اشنائیت بیشتر. در این حین، شما فرصت دارید که برنامهٔ خرید ملک خود را با نماینده شرکت مان در میان بگذارید و میتوانید هر گونه سوالی‌ راجع خرید ملک در آلانیا بپرسید.   

 

در ابتدا، ما شما را در شهر گردانده، و راجع مناطق مختلف توضیح داده، تا بتوانید منطقه مورد نظر خود را انتخاب

  1.  

 

  1. بازدید املاک

پس از انتخاب منطقه مورد علاقه ، در انتخاب ملک مورد پسند شما بر اساس قیمت، نوع ملک و وسعت ملک  تمرکز خواهیم کرد.

در روز، حد عقل 5 ملک به شما نشان خواهیم داد، تا بتوانید تصویری واضح تر برای انتخاب ملک خود در آن منطقه داشت باشید. در اخر، پس از انتخاب ملک مورد پسند خود، تصمیم میگیرید.

 

  1. خرید ملک

پس از انتخاب ملک خود در ترکیه، ما به شما اطلاعات کامل روند خرید را میدهیم، تا با اطمینان کامل، روند خرید ملک خود راا شروع کنید.

 

در جهت راحتی مشتریان مان،  روند قانونی خرید ملک در ترکیه را نشان میدهیم، سپس حساب بانکی‌ برای شما باز خواهیم کرد، و در گرفتن شماره مالیاتی در ترکیه به شما کمک خواهیم کرد.

بازدید